Tyle Flanagan zarobi w Jagiellonii? Poznaliśmy oczekiwania finansowe Anglika.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo zaskakujących informacji o kontaktach Jagiellonii z Jonem Flanaganem. Były piłkarz Liverpoolu ma zasilić szeregi białostockiej drużyny już w najbliższy poniedziałek. Redakcja WP Sportowe Fakty ustaliła, ile Anglik będzie zarabiać w Polsce.

Przypomnijmy, że Flanagan rozstał się z Liverpoolem w 2018 roku. Po odejściu z Anfield nie miał jednak prostego życia, a jego kariera skrupulatnie pikuje. Najpierw trafił do Rangers FC, zaś ostatnio związany był z RSC Charleroi. Aktualnie belgijski klub chciałby rozwiązać z Anglikiem umowę.

W poniedziałek będzie w Polsce

WP Sportowe Fakty informuje, że 28-latek na początku tygodnia zamelduje się w naszym kraju. Według doniesień redakcji poznaliśmy także potencjalne zarobki Anglika w Jagiellonii. Z ich ustaleń wynika, że Falangan będzie inkasować około 10 tysięcy euro miesięcznie. Piłkarz ma także otrzymać niewielki bonus za złożenie podpisu na kontrakcie. Jego pensja ma być nieco większa niż ta, którą miał w Charleroi.

Wirtualna Polska dodaje także, że obrońca otrzymał drugi negatywny wynik na obecność koronawirusa. To oznacza, że może przemieszczać się bez żadnych zastrzeżeń w celu znalezienia nowego pracodawcy. Jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm — Flanagan w poniedziałek będzie już w Białymstoku.