Trwają rozmowy ws. sparingu reprezentacji Polski z potęgą! Okazja do pożegnania kadrowicza

Sebastian Staszewski z „Interii” przekazał, że w czerwcu reprezentacja Polski może zagrać mecz towarzyski z Niemcami. Spotkanie mogłoby być okazją do pożegnania Jakuba Błaszczykowskiego. 

Fernando Santos został we wtorek ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Portugalczyk pierwsze mecze z nową drużyną rozegra w marcu, kiedy spotka się z Czechami i Albanią w meczach eliminacji mistrzostw Europy. Kolejne spotkania „Biało-Czerwonych” czekają w czerwcu.

Sparing z potęgą?

Poza eliminacyjnymi pojedynkami reprezentacja Polski może zagrać towarzyskie spotkanie z Niemcami. Takie informacje przekazał Sebastian Staszewski z „Interii”. Według dziennikarza trwają rozmowy w sprawie takiego sparingu, który miałby się odbyć w czerwcu w Warszawie. Co więcej, mecz byłby okazją na pożegnanie Jakuba Błaszczykowskiego, który zakończyłby karierę w reprezentacji.

W czerwcu reprezentacja Polski ma zagrać towarzysko z Niemcami w Warszawie. Negocjacje trwają, są zaawansowane i na dziś szansa na taki sparing jest duża. Przy okazji meczu z Niemcami poważnie rozważany jest pomysł pożegnania z kadrą Jakuba Błaszczykowskiego – napisał Staszewski.