Trener Sheriffa odpowiedział Dirkowi Kuyt’owi. Celna riposta szkoleniowca

Tuż po awansie Sheriffa Tyraspol do fazy grupowej Ligi Mistrzów, Dirk Kuyt stwierdził, że dla takich klubów nie ma miejsca w elicie. Mistrz Mołdawii we wtorek miał okazję pokazać, jak bardzo Holender się mylił. Odpowiedział mu także trener drużyny z Naddniestrza. 

W drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt zaliczył potężną wpadkę. „Królewscy” przegrali na własnym stadionie z kopciuszkiem tegorocznej edycji LM, Sheriffem Tyraspol (1-2).

Słychać strzały…

Zwycięstwo Sheriffa w Madrycie poniosło się echem po całym piłkarskim świecie. Odkopano między innymi wypowiedź Dirka Kuyta. Holender po awansie Mołdawian do fazy grupowej elitarnych rozgrywek stwierdził, że to nie miejsce dla takich drużyn.

– Wiem, że Liga Mistrzów to turniej dla mistrzów, ale takie drużyny jak Sheriff Tiraspol nie mają tu czego szukać – mówił na antenie „RTL7”.

Po zwycięstwie Sheriffa Kuyt doczekał się odpowiedzi ze strony trenera drużyny z Naddniestrza. Yuriy Vernydub nie oszczędził byłego zawodnika między innymi Liverpoolu czy Feyenoordu.

– Wielki piłkarz Dirk Kuyt powiedział, że w Lidze Mistrzów nie ma miejsca dla takich drużyn jak Sheriff. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem zniszczyć ten jego perfekcyjny świat – powiedział ukraiński szkoleniowiec.