To się znowu dzieje! Kamil Grosicki z kolejny transferem „Last minute”?

Kamil Grosicki przyzwyczaił nas do zwlekania z transferami do ostatniej chwili. Wydaje się, że tym razem nie będzie inaczej. Piłkarz (jeszcze) West Bromwich Albion dodał na relację na Instagrama tajemniczy wpis.

Reprezentant Polski w WBA nie ma przyszłości. Grosicki jest regularnie pomijany, nawet jeśli chodzi o kadrę meczową, nie mówiąc o rezerwowych. W ostatnim czasie sporo mówiło się o kilku możliwych kierunkach, jakie może obrać skrzydłowy.

Grecja i Championship

Najczęściej w kontekście „Grosika” pojawiał się Olympiacos Pireus. Grecki klub chciał ściągnąć Polaka już kilka dni temu, jednak temat nieco przycichł.

Pod uwagę brano również pozostanie na Wyspach. Skrzydłowy mógł trafić do Nottingham Forest. Ostatecznie Grosicki postanowił odmówić klubowi z Championship i wybrał pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii.

– Mógł trafić do Nottingham Forest, ale odmówił. Powiedziano mu już, że jeśli nadarzy się odpowiednia okazja, może odejść, ponieważ to oznacza większe środki finansowe dla nas, aby przyciągnąć kolejnych piłkarzy przed końcem okienka – Mówił kilka dni temu Allardyce, cytowany przez serwis NottinghamshireLive.

Tajemniczy wpis

Na instagramowym koncie Kamila Grosickiego w niedzielę wieczorem pojawił się tajemniczy wpis. Początkowo piłkarz dodał dwa „stories”, w których wspomina podpisane kontrakty (pierwszy z Hull City sprzed czterech lat, a drugi sprzed roku, kiedy trafił do WBA).

Na koniec „Grosik” dodał jeszcze jeden slajd. Tym razem nie było to żadne zdjęcie, ale dwie emotki. Czy w ten sposób 32-latek zapowiada, że niedziela będzie się nam dłużyć i znowu będziemy świadkami jego transferu „Last minute”? Być może, tym bardziej że doskonale znamy jego upodobania do zwlekania z finalizacją zmian klubów.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „kamilgrosicki10 godz. ago 4 4 years @hullcity SportPesa Sporipeso 1904”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „kamilgrosicki10 2 godz. eal ideal ideal deal ideal ideal ideal ideal Ideal ideal ideal deal ideal ideal deal ideal ideal ideal a year ago @wba WEST BROMWICH ALBION”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „kamilgrosicki10 2 godz. z trybu tworzenia”