Takim składem gra młody Duńczyk w FUT! Wygrał już 300 meczów

W ostatnim czasie informowaliśmy o 14-letnim Andersie Vejrgangu, który jest niepokonany w jednym z trybów w grze FIFA. Jego obecny bilans w FUT Champions wynosi 300 zwycięstw oraz 0 porażek. Postanowiliśmy przedstawić Wam skład, jakiego używa jeden z najlepszych graczy na świecie.

Skład 14-latka z bilansem 300:0 w FUT Champions

Anders Vejrgang regularnie prowadzi transmisje na żywo na platformie twitch, gdzie relacjonuje swoje poczynania zarówno w FUT Champions, jak i  turniejach zewnętrznych. Duńczyk może pochwalić się liczną widownią, gdyż średnio śledzi go kilkanaście tysięcy ludzi jednocześnie. Temat Duńczyka zaciekawił nas na tyle, że postanowiliśmy zajrzeć na jego transmisję, by poznać skład, jakiego 14-latek używa w FUT Champions.

ZOBACZ: Seria 270 meczów bez porażki 14-letniego gracza FIFA przerwana? „Na szczęście” był to tylko finał turnieju

Niesamowita ofensywa

Nie da się ukryć, że skład Andersa robi ogromne wrażenie i jest wart grube miliony monet. Ofensywa jest napakowana takimi gwiazdami jak: Cristiano Ronaldo, Neymar, Luis Ronaldo oraz Mbappe. Z linii pomocy ataki napędzają Gullit oraz Patrick Vieira.

Szokujący wybór bramkarza

Jeśli jednak chodzi o defensywę, to znajdziemy tak kilka ciekawych nazwisk. 14-letni gracz, o dziwo, na bramce postawił na Nicka Pope’a, którego ocena ogólna wynosi zaledwie 82. Najwidoczniej Duńczyk ma ogromne zaufanie do piłkarza Burnley, gdyż w Premier League jest wielu innych bramkarzy, których ocena ogólna wynosi dużo więcej. Na bokach obrony znajdziemy Adamę Traore oraz Jamesa Tavarniera. Obaj dysponują nienaganną szybkością biegu, która w formacji bez typowych skrzydłowych może okazać się na wagę złota.

ZOBACZ: 14-latek najlepszym graczem FIFA na świecie!? Jest niepokonany od 300 spotkań!

fot. twitter | Anders Vejrgang

Michał Budzich