Seria 270 meczów bez porażki 14-letniego gracza FIFA przerwana? „Na szczęście” był to tylko finał turnieju

Anders Vejrgang ma 14 lat i od premiery gry FIFA 21 jest niepokonany w trybie FUT Champions. Wczoraj Duńczyk przegrał spotkanie, lecz nie przerwał zwycięskiej passy w lidze weekendowej, gdyż był to mecz w ramach zewnętrznego turnieju.

Niesamowity bilans 14-latka w FUT Champions

Nazwisko 14-letniego Duńczyka z pewnością należy zapamiętać. O niezwykłym talencie Andersa na dobrą sprawę świat usłyszał dopiero tej jesieni, kiedy premierę miała nowa odsłona serii gier FIFA. Reprezentujący barwy RB Lipsk Duńczyk, w trybie przeznaczonym dla najlepszych graczy „FUT Champions” jest niepokonany od samej premiery gry!

Jego obecny bilans w lidze weekendowej wynosi 270 zwycięstw oraz 0 (!) porażek. Spotkania w tym trybie rozgrywane są w weekendy, więc szansa na poprawienie, bądź też na przerwanie serii rozpoczyna się już dziś. Czy znajdzie się ktoś na tyle mocny, by pokonać 14-latka?

Młody gracz pokonał Mistrza Świata!

W obecnym sezonie gry FIFA na swojej drodze spotkał m.in. Mistrza Świata FIFA 20 – MoAubę. Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco, lecz młody Duńczyk nie pozostawił wątpliwości, do kogo należy aktualny sezon FIFA. Anders gładko pokonał rywala 7:0.

Porażka w finale turnieju

Anders Vejrgang wczoraj brał udział w jednym z zewnętrznych turniejów FIFA. Ze względu na jego dotychczasowe poczynania w FUT Champions Duńczyk był stawiany w roli faworyta do wygrania całego turnieju. Reprezentant RB Lipsk dotarł do finału, gdzie po serii rzutów karnych musiał zaznać goryczy porażki. W mediach społecznościowych przez moment panowało przekonanie, że seria zwycięstwa Andersa w lidze weekendowej dobiegła końca. Nic bardziej mylnego. Jak już wspomnieliśmy, był to „wyłącznie” mecz turnieju z pulą nagród wynoszącą 1000 dolarów, a seria 14-latka w FCH trwa nadal!

fot.  twitter | Anders Vejrgang

Michał Budzich