14-latek najlepszym graczem FIFA na świecie!? Jest niepokonany od 300 spotkań!

14-letni Anders Vejrgang nie przestaje nas zaskakiwać. Duńczyk podtrzymał passę zwycięstw w jednym z trybów gry FIFA i jego bilans aktualnie wynosi 300 zwycięstw do 0 porażek.

Znakomita passa 14-latka trwa!

Miniony weekend ponownie należał do reprezentanta RB Lipsk. 14-letni Duńczyk doliczył do swojego konta kolejne 30 zwycięstw, dzięki czemu jego bilans od premiery FIFA 21 w trybie FUT Champions wynosi 300:0. Jego coweekendowy wynik 30:0 staje się już powoli normą.

Mnóstwo przyjaciół i wrogów

W sieci 14-latek został okrzyknięty „złotym dzieckiem FIFA 21”. Mimo to Anders ma nie tylko swoich sprzymierzeńców, ale i wielu wrogów, których najprościej można nazwać hejterami. Na transmisjach Andersa na jego kanale twitch z reguły przesiaduje kilkanaście tysięcy widzów jednocześnie. Niestety wśród nich znajdą się też tacy, którzy w wulgarny sposób wypowiadają się nt. Duńczyka, często życząc mu śmierci. Dziś przy okazji publikacji tweeta zawodnik pozdrowił hejterów.

Porażka w finale turnieju

W piątek Anders Vejrgang brał udział w jednym z turniejów FIFA 21 z pulą nagród wynoszącą tysiąc dolarów. Mimo że Duńczyk był jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu, to nie on okazał się najlepszy. Reprezentant RB Lipsk poległ w finale w serii rzutów karnych. Do triumfu zabrakło naprawdę niewiele…

ZOBACZ: Seria 270 meczów bez porażki 14-letniego gracza FIFA przerwana? „Na szczęście” był to tylko finał turnieju

fot. twitter | RBLZ GAMING

Michał Budzich