Szymon Marciniak odrzucił ofertę z Arabii Saudyjskiej! Szejkowie oferowali wielką kasę

Szymon Marciniak otrzymał lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej. Polak miałby sędziować spotkania Saudi Pro League. Arbiter zareagował już na propozycję i zdecydował, co zrobi. 

42-latek to jeden z najlepszych sędziów na świecie. Polak regularnie prowadzi mecze w Lidze Mistrzów, a ostatnio rozstrzygał finał rozgrywek. Co więcej, sędziował także finał mistrzostwa świata rozgrywanych w Katarze. Otrzymuje również propozycje prowadzenia meczów w innych, egzotycznych ligach.

Lukratywna oferta

Według „Daily Mail” propozycje stały się teraz dużo poważniejsze. Marciniak miał być wśród grupy sędziów, którzy dostali specjalne oferty z Arabii Saudyjskiej. Szejkowie chcieli, aby Polak na stałe przeniósł się do ich kraju, by regularnie prowadzić mecze Saudi Pro League.

Angielskie media przekonują, że sędziowie, którzy zostali uwzględnieni w grupie, mieli dostać propozycję wynagrodzenia w wysokości 330 tysięcy funtów. Jak podaje „The Mirror” – to kwota za rok pracy w Arabii.

Choć pieniądze były naprawdę bardzo duże, to Marciniak nie dał się skusić. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom – Polak odrzucił ofertę.