Szejkowie gotowi zapłacić fortunę Lewandowskiemu! Tyle oferują Polakowi za sezon gry

Robert Lewandowski jest nieustannie łączony z odejściem z FC Barcelony. Według hiszpańskich mediów, Polak dostał lukratywne oferty z Arabii Saudyjskiej. Proponują mu ogromne zarobki. 
Lewandowski otwarcie uciął już spekulacje dotyczące odejścia z FC Barcelony latem, co nie zmienia faktu, że media wciąż snują swoje teorie. Nazwisko 35-latka wciąż jest łączony z klubami z Bliskiego Wschodu. Hiszpańskie „Mundo Depotivo” umieściło nawet Polaka w gronie zawodników, których szejkowie najbardziej chcieliby ściągnąć do swojej ligi.

Wielka kasa

Zdaniem dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego, Lewandowski jest celem przynajmniej kilku klubów z Arabii Saudyjskiej. Polak miałby być doskonałym uzupełnieniem wśród ligowych napastników po transferach Cristiano Ronaldo czy Karima Benzemy. Gdyby na taki transfer się zdecydował, mógłby liczyć na ogromne zarobki.

– W Arabii Saudyjskiej nadal marzą tam, by mieć w swojej lidze tak wybitnego napastnika jak Lewandowski. Są gotowi skąpać go w złocie, by przekonać go transfery. Oferują mu ponad 100 mln euro za sezon – twierdzi „Mundo Deportivo”.
Co ciekawe, Lewandowski nie jest jedynym piłkarzem Barcelony, którego według MD chciałyby ściągnąć kluby z Arabii. Na liście mają być również Marc-Andre Ter Stegen, Jules Kounde, Raphinha czy Joao Felixa (wypożyczonego z Atletico Madryt).

Dodaj komentarz