Szef Kolegium Sędziów o odsunięciu Raczkowskiego od prowadzenia meczów Lecha. „Niczemu dobremu by to nie służyło”

 

Tomasz Mikulski zabrał głos w sprawie odsunięcia Pawła Raczkowskiego od prowadzenia meczów z udziałem Lecha Poznań. Szef Kolegium Sędziów zdradził, o co poprosił go przedstawiciel mistrzów Polski.

Raczkowski odsunięty od Lecha

Tomasz Mikulski w rozmowie z Kanałem Sportowym wypowiedział się na temat Pawła Raczkowskiego. Przypomnijmy, że wspomniany arbiter popełnił spory błąd podczas meczu Lecha z Pogonią. W związku z tym przedstawiciele Kolejorza poprosili o odsunięcie tego sędziego od spotkań z ich udziałem.

Oficjalnie: Polski trener przejął zagraniczny klub! Wcześniej łączono go z pracą przy reprezentacji [CZYTAJ]

– Czy Paweł Raczkowski będzie sędziował mecze Lecha Poznań? Nie nazwałbym tego zawieszeniem. Na pewno nie będzie sędziował meczów Lecha w najbliższym krótkim czasie, bo niczemu dobremu by to nie służyło. Zadzwonił do mnie prezes Lecha, żeby przedstawić problem trudnej relacji między sędzią Raczkowskim a drużyną Kolejorza, a także poprosić mnie o niewyznaczanie tego arbitra na spotkania tej drużyny, żeby uniknąć potencjalnych konfliktowych sytuacji i eskalacji napięcia – powiedział szef Kolegium Sędziów, Tomasz Mikulski.

Źródło: Kanał Sportowy