Doland Guerrier jednak zagra z Legią? „Na własną rękę przebije się do Warszawy”

„Donald Guerrier na własną rękę przebije się do Warszawy, prawdopodobnie dziś wieczorem lub jutro rano samolotem ze Stambułu.” Taką informację rano podał Piotr Koźmiński z Super Expressu.

We wtorek nie wiadomo było, czy były gracz Wisły Kraków zagra w spotkaniu Legia – Karabach. Po niecałej dobie okazało się, że w tej sprawie już pojawił się niespodziewany zwrot. Piotr Koźmiński z Super Expressu poinformował bowiem w środowy poranek, że Guerrier sam przejedzie drogę z Azerbejdżanu do Stambułu. Z tureckiego miasta miał przylecieć do stolicy polski samolotem.

Nieco później jednak korespondent UEFA dodał kolejny wpis na temat podróży Haitańczyka.

Wszystko wskazuje teraz na to, że były gracz Wisły Kraków dotrze do stolicy Polski na mecz z Legią. Wcześniej problemem okazał się paszport, którego ważność wygasła. Przesyłka nowego dokumentu znacznie się opóźniała.

Haitańczyk chce się przypomnieć polskim kibicom. Podczas jego pobytu w Krakowie, interesowała się nim Legia Warszawa. Ówczesny zawodnik Białej Gwiazdy zdecydował się jednak odmówić CWKS-owi. Niedawno przedstawił swoje bojowe nastawienie przed spotkaniem z mistrzami Polski. Haitańczyk zadeklarował wykonanie specjalnej cieszynki w przypadku trafienia bramki.

Teraz zapoluję na kolejnego gola. A jeśli znów mi się uda trafić, to wykonam specjalny, haitański taniec – mówił Guerrier.

Spotkanie pomiędzy Legią Warszawa, a Karabachem Agdam odbędzie się w czwartek o 20:00.