„Sprawdziłem trzy razy, czy nie fejk konto”. Tak twitter zareagował na zwolnienie Brzęczka

Informacja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka z posady selekcjonera reprezentacji Polski spadła na nas niczym grom z jasnego nieba. Kibice domagali się odsunięcia 49-latka od reprezentacji już wiele miesięcy temu, mimo to dzisiejsza wiadomość zaskoczyła wszystkich.

Wielu internautów było zaskoczonych tą decyzją i z początku nie dowierzało. Niektórzy myśleli nawet, że jest to po prostu informacja podana przez jakieś fake konto lub doszło do ataku hakerskiego.

ZOBACZ: OFICJALNIE! Jerzy Brzęczek zwolniony z roli selekcjonera reprezentacji Polski

Pamiętamy, jak przed kilkoma miesiącami Zbigniew Boniek mówił, że nie ma podstaw, by zwolnić Jerzego Brzęczka. Przyszedł nowy rok i prezesowi PZPN najwyraźniej się odwidziało.

Wielu ekspertów dziwi się, że do zwolnienia doszło tak późno. Pamiętamy, że już w marcu rozpoczniemy eliminacje do Mistrzostw Świata, a nowy trener nie będzie miał okazji na przetestowanie swoich wariantów w żadnym meczu towarzyskim.

ZOBACZ: Wielcy trenerzy pozostają bez pracy. Czy któryś z nich obejmie reprezentację Polski?

Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Na taką informację przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Pewne jest, że Boniek musi być z kimś „ugadany”. W przeciwnym razie taka decyzja była idiotyczna.

Michał Budzich