Sosnowski sugeruje ustawienie walki Adamka z Chalidowem. Twierdzi też, że pokonałby obu na jednej gali

Podczas sobotniej gali KSW Epic doszło do długo wyczekiwanego starcia Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. Były mistrz świata wygrał starcie przez kontuzję rywala, a Albert Sosnowski zasugerował… ustawienie wyniku. Do dyskusji włączył się Mateusz Borek. 

Starcie Adamka z Chalidowem było wyczekiwane przez kibiców i dostarczyło oczekiwanych emocji. Pojedynek zakończył się jednak po trzeciej rundzie, a legenda KSW musiała zrezygnować z dalszej walki. Wszystko przez kontuzję prawej ręki. Z tego powodu zwycięstwo przypadło byłemu mistrzowi świata w boksie.

Ustawiony werdykt?

Swoje wątpliwości w kwestii uczciwego rozstrzygnięcia pojedynku wątpi Albert Sosnowski. Pod wpisem „Kanału Sportowego” na Instagramie bokser zamieścił wymowny komentarz, który sugeruje ustalenie wyniki na długo przed walką. Zasugerował nawet, że swój udział w tym procederze miał mieć Mateusz Borek. Dziennikarz odpowiedział na komentarz.

Brak opisu.

Sosnowski zamieścił również kilka komentarzy pod wpisem konta KSW. Tam z kolei twierdził, że na jednej gali mógłby pokonać zarówno Adamka, jak i Chalidowa.

Brak opisu.