Skandaliczna oprawa kibiców Cracovii. Zaprezentowali egzekucję postaci związanej z Wisłą [WIDEO]

Podczas meczu Cracovii z Widzewem Łódź doszło do skandalicznych scen na trybunach. Kibice Pasów przygotowali oprawę, która uderzyła w grupę fanatyków Wisły Kraków.

Remis w pierwszym sobotnim meczu

Cracovia zremisowała u siebie z Widzewem Łódź w sobotnim meczu rozgrywanym od 12:30. Spotkanie obfitowało w sporo emocji. Ostatnie minuty tego meczu były naprawdę gorące, bowiem goście po trafieniu w 85. minucie na 2:1 byli blisko wygranej. Ostatecznie Pasy wyrównały w 89. minucie i mecz zakończył się remisem.

Skandaliczna oprawa

Gorąco było nie tylko na murawie. Kibice Widzewa Łódź utrzymują dobre stosunki z grupą fanatyków Wisły Kraków. Odwieczny rywal Białej Gwiazdy, Cracovia postanowiła wykorzystać mecz z Widzewem do prezentacji skandalicznej oprawy. Na banerze pokazanym na trybunach pokazano między innymi egzekucję postaci z symbolem „Bogów Trybun”, czyli grupy kibicowskiej Wisły.

Oprawę podpisano słowami „Jesteśmy jak Prometeusz, bo dajemy ludziom ogień”. Przy choreografii odpalono również środki pirotechniczne.

Oprawa kibiców Cracovii wywołała spore poruszenie wśród kibiców i dziennikarzy. Wielu z nich uważa, że skandaliczna choreografia ze strony fanatyków Pasów powinna spotkać się z karą ze strony komisji ligi.

Źródło: Twitter