Skandal goni skandal w Zagłębiu Sosnowiec. Kibole przyszli na trening i pobili trenera

W Zagłębiu Sosnowiec dzieją się bardzo złe rzeczy. Portal meczyki.pl podał, że w środowy poranek do środku treningowego wtargnęła grupa kiboli. Ich celem był trener Alaksandr Chackiewicz, którego mieli kilkukrotnie uderzyć i skopać. Klub nie skomentował tej sprawy. 
Po poniedziałkowej porażce z GKS-em Katowice (0-4), Chackiewicz przekazał, że nie ma nic do powiedzenia w kwestii prowadzenia drużyny Zagłębia Sosnowiec. Władzę przejąć mieli zawodnicy, którzy sami ustalają skład i taktykę na mecze. Sytuacji nie poprawia fakt, że zasłużony klub zajmuje ostatnie miejsce w Fortuna 1. Lidze i jest kandydatem do spadku.

Skandaliczne zajście

Jakby mało było w Zagłębiu problemów, to w środę miało dojść do jeszcze większego skandalu. Portal meczyki.pl przekazał, że na porannym treningu zjawić się miała grupa kiboli. Ich celem było przeprowadzenie „rozmowy wychowawczej” z zawodnikami. Na tym się jednak nie skończyło.
Jak czytamy w tekście Samuela Szczygielskiego, miało dojść do pobicia trenera Chackiewicza. Białorusin miał zostać uderzony w twarz oraz otrzymać kilka kopnięć. Dziennikarz meczyki.pl dodaje, że potwierdził tę informację w klubie, choć Zagłębie na razie nie wydało żadnego oświadczenia.

Dodaj komentarz