Sir Alex Ferguson dostał pytanie o Tottenham. Bezlitosna odpowiedź legendarnego trenera [WIDEO]

Sir Alex Ferguson był obecny podczas gonitwy Betfair Denman Chase w Newbury. Legendarnego szkoleniowca Manchesteru United „przyłapali” dziennikarze „Sky Sports”. Szkoleniowiec otrzymał dość nietypowe pytanie o… Tottenham. 
82-latek prowadził „Czerwone Diabły” w latach 1986-2014. Od zakończenia swojej przygody z fachem trenerskim wciąż aktywnie uczestniczył w życiu ekipy z Old Trafford. Pracował wówczas w strukturach klubu. Regularnie pojawiał się również na trybunach stadionu, wspierając ukochaną drużynę.

„Czy Tottenham wygra Premier League? Nie”

Prywatnie Ferguson jest również zapalonym fanem wyścigów konnych. Ostatnio był obecny w Newbury, gdzie z poziomu trybun śledził gonitwę Betfair Denman Chase. Przy okazji spotkał się z Mattem Chapmanem, redaktorem „Sky Sports”, który zadał Szkotowi kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło Tottenhamu, a konkretnie tego, czy ekipa z Londynu sięgnie po mistrzostwo Anglii. Legendarny szkoleniowiec nie miał żadnych wątpliwości i natychmiastowo, z uśmiechem na ustach, odparł, że nigdy to nie nastąpi.
– Konkurencja ze strony Manchesteru City i Liverpoolu jest zbyt duża – rozwinął Ferguson. 
Chapman się jednak nie poddał i próbował dalej. Zadał kolejne pytanie, tym razem o to, czy Tottenham jest bliższy wygrania Premier League od Manchesteru United. Szkoleniowiec ponownie nie zostawił żadnych wątpliwości „Kogutom”.