Santos zapytał, czy Lewandowski ma osobistego masażystę. Wcześniej nie podobała mu się taka współpraca z Cristiano Ronaldo

Fernando Santos rozpoczyna pracę w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Jedno z pierwszych pytań w rozmowie z pracownikami PZPN dotyczyło Roberta Lewandowskiego.

Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Fernando Santos. Doświadczony trener zastąpił na tym stanowisku Czesława Michniewicza. 68-latek został zaprezentowany przez Cezarego Kuleszę 24 stycznia. Pracę rozpoczął jednak dopiero w tym tygodniu.

Santos już w Polsce

Po objęciu stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski i po podpisaniu kontraktu Fernando Santos udał się na urlop. 68-latek pracę w nowej roli miał zacząć w tym tygodniu. Do Polski, wraz ze swoimi asystentami, przyleciał we wtorek. Były selekcjoner reprezentacji Portugalii przeprowadził już pierwsze rozmowy z pracownikami PZPN.

Pytanie o Lewandowskiego

Robert Błoński, dziennikarz „Przeglądu Sportowego” zdradził kulisy jednej z dzisiejszych rozmów na linii Santos-PZPN. Po przybyciu do Polski Portugalczyk miał zapytać o to, czy Robert Lewandowski posiada w reprezentacji osobistego masażystę. Pytanie wynikało z faktu, że takiego człowieka w reprezentacji Portugalii miał Cristiano Ronaldo. Taka współpraca nie podobała się portugalskiemu trenerowi.

Michał Budzich

4 komentarze do “Santos zapytał, czy Lewandowski ma osobistego masażystę. Wcześniej nie podobała mu się taka współpraca z Cristiano Ronaldo”

    • Przecież nikt nie ma osobistego masażysty to w związku z czym się wezmą do roboty? Rozumiem, ze nie przeczytałeś artykułu do końca bo to już za dużo prawda ?

Możliwość komentowania została wyłączona.