Santiago Hezze rozwiał wszelkie wątpliwości. Argentyńczyk nie zagra w reprezentacji Polski

Santiago Hezze rozwiał wszelkie wątpliwości w kwestii potencjalnej gry dla reprezentacji Polski. Argentyńczyk w rozmowie z „Marką” oficjalnie przyznał, że swoją przyszłość widzi w barwach „Albicelestes”.




Temat gry Hezze w reprezentacji Polski pojawił się kilka miesięcy temu. Od tamtej pory PZPN miał być w kontakcie z pomocnikiem Olympiakosu, a Michał Probierz osobiście potwierdził, że zawodnik był w kręgu jego zainteresować pod kątem ustalania kadry na Euro 2024. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, a ostatnio 22-latek został powołany do młodzieżówki Argentyny.

Konie złudzeń

Teraz sam Santiago Hezze rozwiał wszelkie wątpliwości. W rozmowie z hiszpańskim dziennikiem „Marca” wprost przyznał, że nie ma w planach gry dla „Biało-Czerwonych”. Choć zainteresowanie ze strony Polski mu schlebia, to przyszłość wiążę ze Argentyną.

Ucieszyłem się na wieść, że jestem obserwowany przez polską kadrę. To mocny zespół ze znanymi piłkarzami. Czułem się zauważony – wyznał Hezze. 




Odmówiłem jednak, bo jestem Argentyńczykiem i liczę na powołanie do kadry. Zwłaszcza po dobrym sezonie w Olympiakosie – podsumował. 

Hezze rozegrał w tym sezonie 49 meczów w barwach greckiego Olympiakosu. Strzelił w nich jednego gola i zaliczył dwie asysty.