Rzecznik prasowy Lecha Poznań nadal wierzy w awans. „Nie jedziemy tam na ścięcie”

 

Rzecznik prasowy Lecha Poznań wypowiedział się na temat spotkania przeciwko Fiorentinie (1:4). Według Macieja Henszela podczas rewanżu we Włoszech może jeszcze zdarzyć się cud przesądzający o awansie Kolejorza do półfinału Ligi Konferencji Europy.

„Nie jedziemy tam na ścięcie”

Lech Poznań przegrał w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy z Fiorentiną. Włosi pokonali Kolejorza aż 4:1. Kwestia awansu wydaje się więc przesądzona. W Poznaniu jednak nie brakuje optymizmu.

Artur Wichniarek skrytykował Johna van den Broma. „Dzisiaj po raz pierwszy mam do niego pretensje” [CZYTAJ]

Maciej Henszel w rozmowie z „Meczykami” podsumował pierwsze spotkanie ćwierćfinałowej rywalizacji. Rzecznik prasowy mistrzów Polski liczy również, że podczas rewanżu we Florencji stanie się cud.

– Atmosfera, otoczka wokół meczu, ponad 40 tys. kibiców… To było piłkarskie święto. Smutno ze względu na wynik, natomiast nie mamy co się wstydzić tej przygody pucharowej – powiedział Maciej Henszel.

– Czy już się żegnamy z rozgrywkami? Jesteśmy nad przepaścią, ale jeszcze do niej nie wpadliśmy. Cud we Florencji jeszcze może się zdarzyć. Nie jedziemy tam na ścięcie – dodał.

Rewanżowe starcie pomiędzy Fiorentiną a Lechem zaplanowano na 20 kwietnia o godzinie 18:45.

Źródło: Meczyki.pl