Rosyjski trener uderzył w Lewandowskiego. „Zszargał swoje piłkarskie imię”

 

Oleg Romancew wypowiedział się na temat Roberta Lewandowskiego. Rosyjski szkoleniowiec skrytykował kapitana reprezentacji Polski, bo nie chciał zagrać przeciwko jego ojczyźnie w eliminacjach do mundialu.

Rosjanin uderzył w Lewandowskiego

Oleg Romancew w przeszłości prowadził Spartaka Moskwa. Szkoleniowiec wielokrotnie zdobywał z tym klubem mistrzostwo Rosji. 69-latek był także selekcjonerem swojej ojczyzny – prowadził ją na EURO 1996 i Mistrzostwach Świata w 2002 roku.

Legenda rosyjskiego futbolu niedawno wypowiedziała się na temat Roberta Lewandowskiego. Oleg Romancew skrytykował kapitana reprezentacji Polski. 69-latek uważa, że piłkarz FC Barcelony zszargał swoje piłkarskie imię z powodu odmowy gry przeciwko Rosji w el. do Mistrzostw Świata w Katarze.

Co z przyszłością Kamila Glika? „Dobrym pomysłem jest to, by został we Włoszech” [CZYTAJ]

– Chciałbym myśleć, że piłkarze nie mają nic wspólnego z decyzjami FIFA i UEFA. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, żeby wielcy Pele i Maradona, niech Bóg ich błogosławi, mogli powiedzieć to, co stwierdził Lewandowski, który na zawsze zszargał swoje piłkarskie imię – powiedział Romancew.

Źródło: onet.pl, sports.ru