Ronaldo przedłuży umowę z Juventusem? Władze klubu są zadowolone z jego postawy

Bieżący kontrakt Cristiano Ronaldo ze Starą Damą obowiązuje do czerwca 2022 roku. Według włoskich mediów Portugalczyk jest otwarty na rozmowy z Juventusem na temat przedłużenia umowy. Atakujący miałby zostać na Półwyspie Apenińskim do czerwca 2023 roku.

Najlepszy w Juve

CR7 dołączył do Starej Damy latem 2018 roku. Jego umowa z Juventusem obowiązuje do końca sezonu 2021/2022. Portugalczyk nawet w zaawansowanym jak na piłkarza wieku radzi sobie fenomenalnie. 36-latek jest największą gwiazdą zespołu, co udowadnia na boisku. W bieżącej kampanii Ronaldo rozegrał 23 spotkania, w których 22 razy trafiał do siatki rywali. W jego bilansie za sezon 2020/2021 widnieją również trzy asysty.

Obustronna chęć

Według dziennikarzy Tuttosport władze Juve są zadowolone z usług Portugalczyka. Działacze Starej Damy zamierzają uhonorować wyczyny 36-latka przedłużeniem kontraktu o kolejny rok. Zawodnik podobno jest otwarty na taką możliwość.

Znajdą pieniądze?

Rozmowy jeszcze nie wystartowały, jednak dziennikarze przekonują, że nastąpi to niebawem. Zagwozdką dla Juventusu może być znalezienie odpowiednich środków finansowych do usatysfakcjonowania Cristiano Ronaldo.

Według portalu transfermarkt.de CR7 jest warty 60 mln euro.

Zobacz również: Piłkarz Juventusu skonfrontował Ronaldo i Messiego. „On jest niemożliwy…”

Źródło: Tuttosport