Ronaldinho nadal to ma! Brazylijczyk znowu czarował na boisku [WIDEO]

Ostatnio rozegrano mecz legend futbolu. Spotkanie pokazowe poprzedziło losowanie Copa America, a na boisku pojawił się między innymi Ronaldinho, który pokazał, że nadal nie zapomniał, co potrafi. 
W piątek rozlosowano grupy nadchodzącego Copa America. Obrońcy tytułu – Argentyna – trafiła do grupy A, gdzie zmierzy się z Chile i Peru. Do grupy trafi jeszcze wygrany barażu Kanada – Trynidad i Tobago.

Ronaldinho nadal to ma!

Na trzy dni przed losowaniem rozegrano pokazowe spotkanie legend futbolu Ameryki Południowej. Mecz pomiędzy Teamem Samba i Teamem Tango miał miejsce na stadionie Interu Miami.
W drużynie Samby zagrali między innymi Sergio Aguero, Carlos Valderrama, Maxi Rodríguez, Javier Zanetti, Diego Godin, Gonzalo Higuain czy Justo Villar. Trenerem drużyny był natomiast Jose Nestor Pekerman, który w przeszłości prowadził Kolumbię i Argentynę.
Barwy Tango reprezentowali z kolei tacy piłkarze jak Lucio, Dida, Jorge Campos, Luis Hernandez, Carlos Salcido oraz legendarny Ronaldinho. Ostatni z byłych piłkarzy ponownie pokazał, że posiada wielkie umiejętności, mimo upływu lat i rozbratu z karierą piłkarską.
Na oficjalnym profilu Ronaldinho na Twitterze opublikowano krótkie nagranie, prezentujące jego zagrania. Były piłkarz FC Barcelony czy PSG ponownie dał kibicom radość ze swoich kapitalnych umiejętności.

Mimo magicznych zagrać 43-latka, jego drużyna uległa Sambie 1-2. Jedynego gola dla swojego zespołu zdobył właśnie Ronaldinho. Dla rywali natomiast dwukrotnie trafiał Higuain.