Roman Kołtoń o powołaniach Fernando Santosa. „To jest wstrząs”

 

Fernando Santos ogłosił powołania na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Roman Kołtoń w rozmowie z Meczykami wskazał, kogo mu zabrakło na liście podanej przez Portugalczyka.

Powołania

Fernando Santos ogłosił we wtorek listę nazwisk piłkarzy, którzy otrzymali zaproszenie na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Wśród powołanych nie znaleźli się m.in. Dawid Kownacki, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Piątkowski.

Grosicki bez powołania. Gorzki wpis piłkarza Pogoni Szczecin [CZYTAJ]

Wybory portugalskiego szkoleniowca zdziwiły Romana Kołtonia. Dziennikarz Prawdy Futbolu w rozmowie z Meczykami przyznał, kogo by powołał na miejscu selekcjonera Biało-Czerwonych.

– Dla mnie to jest wstrząs. Nie bałbym się tego słowa. Grosicki, Glik i Krychowiak pisali historię reprezentacji przez ostatnie dziesięć lat. Powołałbym Grosickiego. Myślałem, że Santos mimo wszystko weźmie najlepszego piłkarza Ekstraklasy – powiedział Roman Kołtoń.

Grosicki zagrał w tym sezonie 40 spotkań. Zanotował w tym czasie 13 trafień oraz 10 asyst. Reprezentacja Polski podczas czerwcowego zgrupowania zagra z Niemcami i Mołdawią.

Źródło: Meczyki.pl

1 komentarz do “Roman Kołtoń o powołaniach Fernando Santosa. „To jest wstrząs””

  1. Całe miesiące słyszałem krytykę na temat gry kruchy i trzecioligowca Glika piłkarzy o marnych umjitnosciach a teraz proszę jakie lamenty ludzie nie bądźcie tak marni jak ci piłkarze

Możliwość komentowania została wyłączona.