Rodrygo spotkał się z Ronaldo i… znowu to zrobił. Niespodziewane zachowanie piłkarza Realu Madryt

Rodrygo odbył rozmowę ze swoim idolem, Ronaldo Nazario. W jej trakcie doszło do niespodziewanej, ale nie pierwszej podobnej interakcji między Brazylijczykami. Zainicjował ją obecny gracz Realu Madryt.
23-latek świetnie spisuje się w tym sezonie w barwach „Królewskich”. W 40 meczach strzelił 13 goli i dołożył 8 asyst na wszystkich frontach. Teraz związał się z firmą Octagon Latam, której ambasadorem jest Ronaldo Nazario.

Pocieranie kończyn

Agencja będzie od teraz odpowiedzialna za reprezentowanie ruchów marketingowych Rodrygo. Z okazji nawiązania współpracy piłkarz odbył rozmowę z legendarnym Ronaldo. W jej trakcie wydarzyło się coś niespodziewanego.

– Postać Ronaldo jest dla mnie bardzo ważna, jest największym idolem mojego ojca. Tutaj, w Realu Madryt, traktowany jest jak legenda. Jestem pewien, że jego doświadczenie bardzo mi pomoże – mówił Rodrygo. 
Nagle młody Brazylijczyk postanowił… potrzeć nogi byłego piłkarza Realu Madryt. Następnie zaczął pocierać swoje. Była to już druga tego typu sytuacja. Podobnie Rodrygo zachował się przy okazji wywiadu podczas mundialu w Katarze.