Reprezentant Polski odpowiada emerytowanym piłkarzom. „To farmazon”
Paweł Bochniewicz udzielił wywiadu portalowi „weszlo.com”. Obrońca Heerenveen odniósł się do krytyki wobec reprezentacji Polski. Były piłkarz Górnika Zabrze uważa, że zarzuty o braku zaangażowania kadrowiczów są chybione.

Nie chce im się?

Paweł Bochniewicz zagrał od początku spotkania przeciwko reprezentacji Czech. Polak zszedł jednak z boiska w 57. minucie z uwagi na uraz. Ostatecznie mecz skończył się remisem 1:1, a Biało-Czerwoni będą musieli powalczyć o awans poprzez udział w barażach.
Ogromna kontrowersja w meczu o awans na Euro. Ukraina została okradziona kosztem Włochów? [WIDEO]

Piłkarz Heerenveen później udzielił wywiadu portalowi „weszlo.com”, w którym stwierdził, co mu się podobało w grze Polaków. Obrońca przyznał, że postawa Biało-Czerwonych może być podstawą do optymizmu.
– Mecz z Czechami był ciężki. Wiem, że jest oceniany negatywnie, ale myślę, że to, jak weszliśmy w mecz, pokazało, że chcemy wygrać. Wyszliśmy bardzo wysoko, graliśmy piłką. Brakowało jakości z przodu, ostatniego podania i wykończenia, ale nie było najgorzej – powiedział Bochniewicz.

– Są mankamenty, rzeczy, które trzeba nadrobić, ale w meczu z Czechami nie zawiodła mentalność. (…) Nie ma zawodnika, który tu odpuszcza. Najbardziej denerwują mnie piłkarze na emeryturze, którzy kwestionują, że temu czy tamtemu reprezentantowi się nie chce. To farmazon. Każdy marzył o tej drużynie i nawet w tych wstydliwych meczach chce się grać – dodał.
Reprezentacja Polski podczas listopadowego zgrupowania zagra jeszcze jedno spotkanie. Biało-Czerwoni zmierzą się z Łotwą we wtorek o 20:45.

Źródło: weszlo.com