Raków znalazł nowego dyrektora sportowego? „Świerczewski musi mieć pomysł na zatrudnienie kogoś, kto będzie funkcjonował na jeszcze wyższym poziomie”

 

Raków Częstochowa poinformował niedawno o rozstaniu z Robertem Grafem. Mistrzowie Polski pozostali więc bez dyrektora sportowego. Według doniesień portalu „Weszło” Medaliki najprawdopodobniej mają już nowego kandydata na to stanowisko.

Aktywne okno transferowe

Raków Częstochowa był bardzo aktywny podczas letniego okna transferowego. Dyrektor sportowy Robert Graf miał więc sporo pracy w tym okresie. Okazało się jednak, że nie wszyscy byli zadowoleni z jego osiągnięć. Klub niedawno poinformował o odejściu Grafa wraz z końcem umowy.

Ogromny wpływ Messiego na ceny biletów z udziałem Interu Miami. Padł rekord MLS [CZYTAJ]

Według plotek powodem do odejścia dyrektora sportowego był brak sprowadzenia skutecznego napastnika. Portal „Weszło” twierdzi, że to może być prawda, jednak byłoby to spore uproszczenie. Maciej Wąsowski piszący dla wspomnianego źródła dodał, iż nowym dyrektorem najprawdopodobniej zostanie ktoś z dużym zagranicznym doświadczeniem.

– Michał Świerczewski musi mieć nowy pomysł na zatrudnienie kogoś, kto będzie funkcjonował na jeszcze wyższym poziomie niż Robert. Pewnie jego następca jest już wybrany – czytamy.

Dziennikarz dodał także, że odejście z Rakowa było zaskoczeniem dla Roberta Grafa.

Źródło: Weszło.com