Prezes Rakowa Częstochowa komentuje ostatnie doniesienia. „To jakiś kosmos i absurd”

Prezes Rakowa Częstochowa skomentował ostatnie doniesienia mediów odnośnie budżetu transferowego klubu na nadchodzące okno transferowe. W rozmowie z portalem „sport.pl” krótko i zwięźle odpowiada na tę sprawę.
We wtorek Raków Częstochowa ogłosił powrót Marka Papszuna, który ponownie obejmie pierwszą drużynę tego klubu. Tego samego dnia w mediach ukazały się informacje odnośnie nadchodzącego okna transferowego. Według wielu źródeł Raków rzekomo chciał przeznaczyć na transfery nawet 8 milionów euro.
Do medialnych doniesień w rozmowie z portalem „sport.pl” ustosunkował się prezes Rakowa, Piotr Obidziński. W udzielonym wywiadzie przyznał, że to w jego gestii leży opracowanie budżetu transferowego. Dodał, że 8 milionów, o których mowa w mediach, jest absurdem.

– To moja duża odpowiedzialność, ile pieniędzy wydamy. Właśnie po to zostałem zatrudniony w Częstochowie półtora roku temu, żeby mieć tu też scenariusz oszczędnościowy – wyjaśnił Piotr Obidziński.

– Te osiem milionów euro, które pojawiły się w mediach jako środki przeznaczone na transfery, to jakiś kosmos i absurd – dodał.


fot. Raków (YouTube)

źródło: sport.pl

Michał Budzich