Popularny influencer na testach w Rakowie?! Niedawno walczył na gali Fame MMA

Zaskakujące informacje przekazuje portal czestosportowa.pl. Możemy na nim przeczytać, że w meczu rezerw Rakowa pojawił się znany YouTuber. Jego tożsamość nie została, póki co potwierdzona. 

Kilka dni temu rezerwy Rakowa Częstochowa przegrały 2-3 Garbarni Kraków. Dwa gole dla „Medalików” strzelił zawodnik testowany, którego tożsamość pozostała tajemnicą. Klub nie chciał zdradzić żadnych szczegółów dotyczących swojego potencjalnego nowego piłkarza.

YouTuber w Rakowie?

Te informacje postarał się jednak zgłębić Filip Dzięcioł. Jak dowiedział się dziennikarz portalu czestosportowa.pl tajemniczym zawodnikiem miał być Daniel Ostaszewski, czyli twórca internetowy, posługujący się pseudonimem „Ostry”.  W serwisie „Transfermarkt” możemy znaleźć informacje, że w przeszłości 23-latek miał trenować w Polonii Warszawa, Hutniku Warszawa, KS Łomianki, Pieście Piastów czy Ożarowii Ożarów Mazowiecki. Dzięcioł dodaje, że ostatnio Ostaszewski grał w A-klasowym KS Hetman 22 Katowice. W 9 występach strzelił w nim 15 goli.

Ostaszewskiego można z łatwością kojarzyć z internetu, ze względu na jego znajomość i gościnne wystąpienia u popularnego twórcy „Czajnika”, którego kanał ma aż dwa miliony subskrybentów. Sam „Ostry” może się natomiast pochwalić 250 tysiącami „followersów” na Instagramie. We wrześniu pojawił się również na gali Fame Friday Arena 2. Przegrał wówczas starcie z Kacprem Błońskim przez TKO w walce bokserskiej bez limitu czasowego.

Co ciekawe 23-latek ma ambitne plany. Jakiś czas temu otwarcie mówił, że zamierza skupić się na piłce, aby w 2024 roku trafić do Ekstraklasy. Później chciałby też zostać jej królem strzelców (w rozmowie z Betclic wskazał to jako cel na 2025 rok).