Polska firma została oficjalnym partnerem Juventusu! Jej nazwa pojawi się na koszulkach

Polska firma Zondacrypto została sponsorem Juventusu. Jej nazwa pojawi się niebawem na rękawach koszulek zawodników pierwszej drużyny „Starej Damy”. – Nie możemy się doczekać dynamicznego i udanego partnerstwa w świecie kryptowalut – czytamy w komunikacie włoskiego klubu.
Od 2014 roku Zondacrypto działa na rynku kryptowalut. Firma, założona w Polsce, była początkowo platformą handlową dla Bitcoina. Finalnie przetransformowała się jednak w platformę do handlu dla wielu kryptowalut. Obecnie obsługuje ludzi we Włoszech, Litwie, Słowacji, Estonii i Kanadzie. W sumie obsługuje 1,2 mln użytkowników.

Wielki transfer polskiej marki

Teraz Zondacrypto jeszcze mocniej wchodzi na włoski rynek. Juventus ogłosił oficjalnie, że firma została sponsorem klubu. Jej nazwa pojawi się na rękawach koszulek pierwszej drużyny.
Z przyjemnością witamy Zondacrypto jako naszego oficjalnego partnera Crypto Exchange. Współpraca ma na celu wsparcie ich międzynarodowej ekspansji, wykorzystując siłę i entuzjazm naszej licznej rzeszy fanów – powiedział dyrektor zarządzający Juventusu ds. przychodów i rozwoju piłki nożnej, Francesco Calvo.
Zondacrypto wyróżnia się jako wiodąca firma w sektorze kryptowalut. Dla Juventusu kluczowa jest współpraca z myślącym przyszłościowo, innowacyjnym i profesjonalnym podmiotem. Nie możemy się doczekać dynamicznego i udanego partnerstwa w świecie kryptowalut – podkreślił. 

Przemysław Kral, dyrektor generalny giełdy podziękował Juventusowi za zaufanie. Podkreślił, że otwiera to przed firmą oraz klubem wielkie możliwości.
Jesteśmy dumni, że Juventus wybrał nas na swoją oficjalną giełdę kryptowalut, co otwiera nowe możliwości zarówno dla klubu, jak i dla nas – zaznaczył Kral. 

Zondacrypto to kolejna polska firma, która związała się z zagranicznym klubem. Pod koniec ubiegłego roku świat obiegła informacja, że partnerem Newcastle United został InPost.