Papszun reaguje na plotki o pracy w kadrze Czech. „Taki temat w ogóle się nie pojawił”

Marek Papszun odniósł się do plotek o rzekomym przejęciu reprezentacji Czech. Były trener Rakowa Częstochowa zdradził, że na ten moment nie prowadzi żadnych negocjacji z federacją naszych południowych sąsiadów.

Papszun w kadrze Czech?

Forma reprezentacji Czech pozostawia wiele do życzenia. Nasi południowi sąsiedzi mają jednak znacznie lepszą sytuację w grupie niż Biało-Czerwoni. Po sześciu spotkaniach na swoim koncie posiadają 11 „oczek”. Niedawno spekulowano jednak, że selekcjoner Czechów może stracić pracę.

Piłkarz Juventusu poszedł na współpracę. Wskazał, kto namówił go do obstawiania meczów [CZYTAJ]

Tamtejsza prasa sugerowała zatrudnienie w jego miejsce Marka Papszuna. Były szkoleniowiec Rakowa Częstochowa odniósł się do tych plotek.

– Nie mogę dziś nic powiedzieć, bo taki temat w ogóle się nie pojawił. Należy jednak rozważyć każdą taką ofertę. Obecnie nie mam kontraktu, śledzę, co się dzieje, jednak taki temat nie jest obecnie rozważany – powiedział Marek Papszun, cytowany przez portal „polsatsport.pl”.

Marek Papszun przestał pełnić funkcję trenera Rakowa Częstochowa wraz z końcem poprzedniego sezonu. Szkoleniowiec pożegnał się z Medalikami triumfem w PKO BP Ekstraklasie. Wcześniej dwukrotnie zdobył Puchar Polski.

Źródło: Polsat Sport