Oficjalnie: z Ekstraklasy poleciała pierwsza głowa. Trener zwolniony!

Stało się. Pierwszy trener w tym sezonie został zwolniony. Odejścia Leszka Ojrzyńskiego z Wisły Płock nie można liczyć, ponieważ trener sam odszedł z klubu przez sprawy osobiste. Za to w Kielcach o rozstaniu zdecydowały władze klubu. Gino Lettieri oraz jego sztab dostali wypowiedzenie.

Klub wydał właśnie oficjalny komunikat.

Decyzją zarządu Korona S.A. trener Gino Lettieri został oficjalnie odsunięty od pracy z pierwszym zespołem Korony Kielce. Trwają rozmowy dotyczące przyszłości włoskiego szkoleniowca i jego kontraktu. Wszystkie obowiązki zostały tymczasowo przekazane trenerowi Sławomirowi Grzesikowi, który prowadził dotychczas drużynę rezerw. 

Trudno dziwić się tej decyzji. Korona przegrała wczoraj u siebie z Jagiellonią 0:2 i jest ostatnia w tabeli. Gra zespołu absolutnie nie dawała nadziei na poprawę, a o Lettierim mówiło się w środowisku, że jest nieznośny zarówno dla zawodników jak i pracowników klubu. Zadufany człowiek, który na każdego innego patrzy z wyższością. Cóż, takich żegnamy bez życzenia powodzenia w dalszej karierze.

Czy Maciej Bartoszek powinien wrócić do Korony?

Tak
Nie

root admin
Śledź mnie