Oficjalnie: grał w Lidze Mistrzów dla Barcelony, teraz podpisał umowę z Jagiellonią!

Jagiellonia Białystok królowała już podczas zimowego okienka transferowego ściągając do klubu między innymi Imaza czy Arsenicia. Latem nie zamierza zwalniać tempa i zatrudniła kolejnego zawodnika, który może być wielkim wzmocnieniem. Kontrakt na 4 lata podpisał znany polskim kibicom z Miedzi Legnica Juan Camara. A wielu z was pamięta go pewnie także jako byłego zawodnika Barcelony. Zagrał nawet w jej barwach w Champions League. Choć wiadomo, że najwięcej czasu spędził w zespole B.

Camara mimo spadku z Miedzią ma za sobą bardzo dobry sezon. Zagrał w 27 meczach Ekstraklasy i strzelił 3 gole, do tego awansował z klubem do półfinału Pucharu Polski. Teraz walczyło o niego pół ligi, a najbardziej spodobała mu się opcja Jagiellonii. Z klubem z Białegostoku podpisał umowę na cztery lata. Dla ekipy Ireneusza Mamrota może być wielkim wzmocnieniem.

Hiszpan jest wychowankiem Villarrealu. Gra jako środkowy pomocnik, ma za sobą treningi z pierwszą drużyną Barcelony. Barwy „Dumy Katalonii” reprezentował przez cztery sezony. Jego transfer do Miedzi był wielkim zaskoczeniem. Zawodnika możemy pamiętać z dwóch występów dla Barcy – z Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów i w półfinale Pucharu Króla z Valencią, kiedy zaliczył nawet asystę. Może i zagrał krótko, ale należy to docenić.

root admin
Śledź mnie