Nowy zawodnik dołączy do Lecha Poznań? Tajemniczy wpis na Twitterze

Lech Poznań pokazuje, że w tym sezonie mierzy naprawdę wysoko. Godzinę temu na Twitterze Kolejorza pojawił się wpis, który naprawdopodobniej zapowiada nowy nabytek.

Kilka dni temu pisaliśmy o słabej sytuacji kadrowej w obronie Lecha Poznań. Dzisiaj na Twitterze Kolejorza pojawił się tajemniczy filmik, który wygląda na zapowiedź nowego piłkarza. W social mediach pojawia się wiele spekulacji. Jedni uważają, że Lech chce wzmocnić środek obrony, a inni śmieją się, że Arboleda wraca do Poznania, aby wesprzeć Kolejorza.

W komentarzach często pojawia się jedno nazwisko – Eloge Yao. Iworyjczyk swoją przygodę z piłką rozpoczął w Interze Mediolan, lecz nie zagrzał tam miejsca. Obrońca zaliczył krótką przygodę na wypożyczeniu w Crotone, a w 2017 roku odszedł do FC Lugano. Yao od sierpnia jest bez klubu i być może to on wzmocni środek defensywy Lecha Poznań.

Kolejną możliwą hipotezą jest prezentacja Bogdana Butko. Ukrainiec co prawda dołączył do Kolejorza już ponad 2 tygodnie temu, lecz nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie.

 

Kacper Polaczyk