Nowy stoper w Legii Warszawa! Wicemistrzowie Polski wygrali rywalizację z włoskim klubem

Legia Warszawa wkrótce może pozyskać nowego stopera. Według Cezarego Kowalewskiego wicemistrzowie Polski wygrali rywalizację o zawodnika z Venezią. Bój toczyli od niego już kilka tygodni temu. 

„Wojskowi” szukali nowego obrońcy w ostatnim czasie bardzo intensywnie. Klub upatrzył sobie Steve’a Kapuadi z Wisły Płock. Problemem w negocjacjach okazała się kwota odstępnego, jaką trzeba było zapłacić „Nafciarzom”.

Wygrany wyścig

Według różnych informacji Legia miała odpuścić stopera, a na sytuacji skorzystać chciała Venezia. Włosi zaproponowali Wiśle 400 tysięcy euro.

Teraz jednak sytuacja miała się ponownie odwrócić. Cezary Kowalewski oraz Paweł Gołaszewski zgodnie podają, że Legia przebiła Venezię i wygrała rywalizację o Kapuadi’ego. Obecnie Francuz ma już zmierzać do Warszawy, gdzie przejdzie testy medyczne. O ile nie wydarzy się nic niezwykłego, to niebawem 25-latek powinien podpisać trzyletni kontrakt.

Jak na razie Kapuadi ma na koncie 26 występów w Ekstraklasie. Do Wisły trafił w 2022 roku. W minionym sezonie spadł z „Nafciarzami” do I ligi.