Nowy sponsor Euro 2020! Aplikacja internetowa objęła patronat nad imprezą

Jak informuje UEFA, platforma TikTok została oficjalnym sponsorem Euro 2020. Aplikacja ma ułatwić kibicom dzielenie się turniejowymi emocjami.

Nowy sponsor

TikTok został globalnym sponsorem UEFA Euro 2020. To pierwsza taka sytuacja, gdy wielka impreza piłkarska jest pod patronatem aplikacji internetowej. UEFA podpisała tę umowę z myślą o kibicach. Organizacja za pomocą TikToka chce dzielić się z fanami najlepszymi momentami turnieju oraz umożliwić im tworzenie własnych treści.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z UEFA Euro 2020. Nasza społeczność uwielbia celebrować wydarzenia sportowe w kreatywny sposób i nie mogę doczekać się, aż zobaczę wszystkie filmiki, które ukażą się na TikToku podczas turnieju – powiedział Rich Waterworth, dyrektor generalny aplikacji internetowej.

Wielki turniej z nowym selekcjonerem

Już w czerwcu Polacy rozpoczną zmagania w ramach Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni nie będą mieli łatwego zadania. W grupie czekają na nich Hiszpanie, Szwedzi oraz Słowacy; a do tego w styczniu nastąpiła zmiana selekcjonera. Nie mniej jednak powinniśmy być dobrej myśli, tak samo, jak Jerzy Engel, który uważa, że skoro Duńczykom ściągniętym z plaży udało się wygrać turniej, to dlaczego Polacy mieliby nie dać rady?

Kacper Polaczyk