Nowy członek ekipy Polsatu Sport! Zadebiutuje już jutro w studiu Ligi Mistrzów

Paulina Czarnota-Bojarska przez 20 lat lat pracowała dla Canal+, lecz wraz z końcem października zakończyła pracę w redakcji. Dziennikarka już jutro zadebiutuje w studiu Ligi Mistrzów na jednym z kanałów Polsatu Sport.

Pod koniec lipca pojawiła się informacja o zmianach w ekipie Canal+. Wówczas pojawił się komunikat, że wraz z końcem października stację opuszczą dziennikarze Paulina Czarnota-Bojarska i Adam Westfal oraz eksperci Kazimierz Węgrzyn i Maciej Murawski.

Dzisiaj w internecie pojawiła się informacja o tym, że Paulina Czarnota-Bojarska dołączy do ekipy Polsatu Sport. Dziennikarka będzie zajmować się piłką nożną oraz sportami walki, a zadebiutuje już jutro podczas studia Ligi Mistrzów.

Bardzo cieszymy się, że tak doświadczona dziennikarka jak Paulina Czarnota-Bojarska zasila nasze szeregi. Od początku istnienia Polsatu Sport dążyliśmy do tego, aby skupiać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Fakt, że chętnie dołączają do nas kolejni fachowcy jest najlepszym potwierdzeniem, że wykonujemy dobrą robotę – przyznał Marian Kmita, dyrektor ds. sportu

Paulina Czarnota-Bojarska przez 20 lat pracowała dla Canal+. Dziennikarka pracowała podczas meczów Ekstraklasy i gal bokserskich, a także prowadziła talk-show Championi w Plusie.

Od najmłodszych lat sport był moją pasja, a lata dzieciństwa spędziłam na basenie, ściągając się o medale. Przeżyłam niezwykły czas będąc dziennikarką Canal+Sport. Nie sposób wymienić wszystkich fajnych ludzi z którymi pracowałam. Wszystkim Wam dziękuje! Czas na nowe wyzwania w zespole Polsatu Sport, wyjątkowo cieszy mnie, że dołączam do tak silnej reprezentacji kobiet! – mówi Czarnota-Bojarska

Kacper Polaczyk