Zmiany w NC+! Odchodzą znani ekstraklasowi dziennikarze

Ekstraklasa wielu z nas kojarzy się nie tylko z zapierającymi dech w piersiach spotkaniami, ale także całą „otoczką” tworzoną przez dziennikarzy NC+. Dzisiaj dotarła do nas informacja, że część z nich odchodzi z redakcji.

Dziennikarze Paulina Czarnota-Bojarska i Adam Westfal oraz eksperci Kazimierz Węgrzyn i Maciej Murawski to kolejne osoby, które opuszczają szeregi NC+, odkąd szefem redakcji został Michał Kołodziejczyk. Wcześniej redakcję opuścili Sergiusz Ryczel, Gabriel Waliszko i Jakub Zborowski, którzy zajmowali się żużlem.

Potwierdzam, że rozwiązaliśmy umowy z Pauliną Czarnotą-Bojarską i Adamem Westfalem. Nie mam uwag do ich pracy – powiedział Kołodziejczyk o dziennikarzach

Nie mam zastrzeżeń do ich kompetencji czy fachowości – odpowiedział szef redakcji zapytany o piłkarskich ekspertów

Paulina Czarnota-Bojarska i Adam Westfal byli związani z Canal+ od lat 90. Oboje pracowali jako reporterzy podczas spotkań najlepszej ligi świata, natomiast Czarnota-Bojarska prowadziła program „Czempioni w Plusie”.

Kazimierz Węgrzyn i Maciej Murawski to byli piłkarze, którzy w NC+ pełnili rolę ekspertów podczas spotkań Ekstraklasy oraz występowali w programie „Liga+Extra”.

Umowy całej czwórki obowiązują do końca października.

Kacper Polaczyk