To dlatego Josue i Pankov zostali zatrzymani? Holendrzy przedstawili swoją wersję

Holenderskie media podały nowe informacje w kwestii zatrzymania Josue i Radovana Pankova po meczu Legii z AZ Alkmaar. Według nieoficjalnych informacji miało dojść do bójki z ochroniarzami. Jeden z pobitych trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu i złamanym łokciem. 
To nie była spokojna noc dla Legii Warszawa. Po porażce z AZ Alkmaar (0-1) nieoczekiwanie zamknięto stadion, a piłkarze nie mogli dostać się do klubowego autokaru. Co więcej, zawodnicy, delegacja oraz członkowie sztabu zostali otoczeni przez policję. Doszło nawet do rękoczynów i eskalacji agresji.
Pobicie ochroniarza

W wyniku całego skandalu aresztowano dwóch zawodników Legii – Josue oraz Radovana Pankova. Obaj zawodnicy nie wrócili z resztą drużyny do Polski. Na terenie Holandii został z nimi prawnik oraz przedstawiciele klubu.
Tymczasem swoją wersję wydarzeń opublikował portal Voetboalzone. Z ich ustaleń wynika, że doszło do bójki pomiędzy Josue i Pankovem a jednym z ochroniarzy stadionu. W jej wyniku wspomniany ochroniarz miał trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu oraz złamanym łokciem. Jak czytamy dalej – AZ zamierza podjąć kroki prawne przeciwko Legii Warszawa w tej sprawie.

Skandal totalny po meczu Legii z AZ! Josue i Pankov zatrzymani, Mioduski uderzony [WIDEO]