Nowe fakty w sprawie sporu na linii Kucharski-Lewandowski? „Cała sytuacja została wyreżyserowana przez pana Roberta”

 

Adwokat Cezarego Kucharskiego udzielił wywiadu Onetowi. Oskar Sitek wyjaśnił, że piłkarski agent nie porozumiał się z Robertem i Anną Lewandowską. Zdaniem pełnomocnika 50-latka nigdy nie doszło do szantażu ze strony byłego menedżera piłkarza FC Barcelony.

Nowe fakty?

Konflikt pomiędzy Lewandowskimi i Cezarym Kucharskim ciągnie się od wielu miesięcy. Piłkarz FC Barcelony twierdzi, że jego były agent żądał od niego 20 mln euro za milczenie na temat nieprawidłowości podatkowych. Strony próbowały załagodzić konflikt, jednak mediacje nie przyniosły skutku. W czwartek 2 lutego rozpoczął się proces w tej sprawie.

Oskar Sitek na łamach Onetu wyjaśnił punkt widzenia obozu Cezarego Kucharskiego na tę sytuację. Pełnomocnik byłego agenta Roberta Lewandowskiego stwierdził, że podczas rozprawy pewne fakty (dotyczące tego, co się działo przed spotkaniem Kucharskiego i Lewandowskiego – przyp. red.) rzucą inne światło na sprawę.

Historyczny moment! Sędzia publicznie wyjaśnił zmianę decyzji po interwencji VAR [WIDEO]

– Postawa pana Roberta Lewandowskiego na etapie postępowania przygotowawczego, jak i później, nie zostawia dla nas jako obrońców pana Cezarego Kucharskiego, a także samego pana Cezarego Kucharskiego więcej marginesu na słabość. Za taką na tym etapie procesu uznaję milczenie. Innymi słowy, proces, który rozpocznie się w czwartek zupełnie odmiennie, w porównaniu z postępowaniem przed prokuraturą, będzie odbywać się jawnie, stąd nawet cień podejrzenia będziemy od razu rozwiewać, rozpoczynając przede wszystkim od unaocznienia faktów, jakie jeszcze nie są znane, a które jednakowo dla Roberta Lewandowskiego, jak i jego żony nie są korzystne – powiedział adwokat Cezarego Kucharskiego.

– Jestem pewien, że Robert Lewandowski będzie upierał się przy swoim, bo inaczej przyznałby się do przestępstwa. Nie zmienia to jednak naszej oceny, że do szantażu nigdy nie doszło, a cała sytuacja została wyreżyserowana przez pana Roberta i jego team – dodał.

Źródło: Onet.pl

1 komentarz do “Nowe fakty w sprawie sporu na linii Kucharski-Lewandowski? „Cała sytuacja została wyreżyserowana przez pana Roberta””

Możliwość komentowania została wyłączona.