Niewiarygodna sytuacja w Zagłębiu Sosnowiec. Piłkarze przejęli władzę. Trener nie ma nic do powiedzenia

Kuriozum, które ostatnio działo się w Zagłębiu Sosnowiec zaczęło przekraczać wszelkie granice. Aleksander Chackiewicz, który od niedawna jest nowym trenerem drużyny przekazał szokujące wieści. Z jego relacji wynika, że ma żadnego wpływu na funkcjonowanie zespołu. 
Zagłębie w bieżącym sezonie radzi sobie tragicznie w Fortuna 1. Lidze. Klub z Sosnowca przegrał ostatnio z GKS-em Katowice aż 0-4 i tym samym „zadomowił się” na ostatnim miejscu w tabeli.

Rozgardiasz

Od niedawna, bo od ledwo trzech miesięcy, pierwszym trenerem Zagłębia jest Aleksander Chackiewicz. Szkoleniowiec zabrał głos po sromotnej porażce, podając szokujące fakty na temat realiów w klubie. Z jego relacji wynika, że piłkarze przejęli całkowitą władzę.

– Co bym dziś nie powiedział, będzie to wyglądało jak wymówka. Po spotkaniu z Lechią rozmawiałem z zespołem, że nie tylko ja odpowiadam za wynik. Dzisiaj przed meczem był wstępnie omówiony skład i piłkarze sami wyznaczyli sobie strategię na grę – powiedział Chackiewicz.
– Uczciwie nie wiem, jaki był plan, bo ja byłem za zamkniętymi drzwiami. (…) Już wszyscy piłkarze zagrali w tych meczach. Ktoś z piłkarzy może, ale nie chce, a są tacy, którzy chcą, a nie mogą – cytowało trenera profil „100% Zagłębie Sosnowiec”.

Dodaj komentarz