Niesamowita przemiana Mesuta Oezila. Tak obecnie prezentuje się emerytowany piłkarz [WIDEO]

Internet obiegło nagranie z treningu siłowego Mesuta Oezila. Niemiec może pochwalić się obecnie imponującą sylwetką. Gołym widać masę mięśniową, która ostatnio nabrał. 

W marcu minionego roku Oezil postanowił zakończyć piłkarską karierę. Grał wówczas w Basaksehirze, ale jego CV jest dużo bardziej imponujące. Przez długi okres cieszył swoimi zagraniami kibiców Realu Madryt czy Arsenalu, ale występował również w Schalke czy Fenerbahce.

Łapa siedzi

35-latek mimo rozbratu z futbolem nie zrezygnował z aktywnego życia. Obecnie Niemiec skupia się na treningach siłowych i widać, że przynoszą one skutek. Internet obiegło bowiem nagranie, przedstawiające jedną z sesji Oezila na siłowni. Widać na nim mięśnie, jakich nabrał przez ostatnie miesiące oraz ogólny progres, który poczynił.

Oezil trenuje pod okiem trenera personalnego, Alpera Aksaca. Ten w grudniu ubiegłego roku pochwalić się formą swojego podopiecznego i już wtedy było widać, że poczynił znaczące postępy. Teraz jednak są one jeszcze większe, co widać gołym okiem.

Mesut Ozil