Neymar stawia twarde warunki ws. nowego kontraktu. „Brazylijczyk chce znów zagrać z Messim”

Hiszpańskie Mundo Deportivo przedstawiło nowe doniesienia co do Neymara i jego kontraktu z PSG. Według doniesień prasy, Brazylijczyk postawił ultimatum władzom swojego klubu. Chce by do Paryża sprowadzono Lionela Messiego.

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się wielu doniesień odnośnie przyszłości Leo Messiego. Argentyńczyk chciał odejść z FC Barcelony już latem, jednak kruczek prawny mu to uniemożliwił. Teraz plotki nabierają napędu, ponieważ do końca kontraktu 33-latka zostało nieco ponad pół roku. Przypomnijmy, że wraz z Prawem Bosmana, Messi będzie mógł negocjować swój kontrakt z innym klubem już w styczniu.

Wśród zainteresowanych drużyn wymienia się Manchester City oraz Paris Saint-Germain. Atakujący PSG, Neymar nie ukrywa, że chciałby jeszcze zagrać w jednej drużynie z 33-latkiem.

Jak donoszą media, 28-latek miał posunąć się nawet do postawienia klubowi ultimatum. Według Mundo Deportivo, Brazylijczyk podpisze nowy kontrakt, gdy do Paris Saint-Germain sprowadzony zostanie najlepszy piłkarz Dumy Katalonii.

Neymar i Messi rozmawiają codziennie. Są jak bracia. Brazylijczyk wie, co czuje Leo. Zdaje sobie sprawę, że za miesiąc będzie mógł negocjować z kim zechce.

Brazylijczyk chce znów grać z Messim, poczuć tę samą radość, co kiedyś w Barcelonie. Teraz w PSG bardziej niż kiedykolwiek czuje się liderem. Wie, że drużyna jest uzależniona od niego. Ma ogromną charyzmę.

Umowa brazylijskiego atakującego wygasa po sezonie 2021/2022. W 95 meczach dla PSG zdobył 76 bramek i zaliczył 45 asyst.