Neymar spotkał się z polskimi influencerami? Fani zasypali go komentarzami pod zdjęciem

Jakub Patecki to polski YouTuber, który na swoim kanale pokazuje jak pokonywać różne przeciwności (m.in. przygotowania do maratonu, triathlonu, zdobywanie szczytów – przyp. red.). Wspomniane materiały łączy z zawartością podróżniczą. Tym razem „Patec” udał się do Brazylii, gdzie zrobił sobie zdjęcie z osobą łudząco przypominającą Neymara.
Polscy influencerzy z Neymarem?

„Patec” wraz z tiktokerem „Łatwogang” udał się do Brazylii. Kilka dni temu na kanale Jakuba Pateckiego pojawił się pierwszy film z podróży. Influencer powiedział w nim, że fajnie byłoby spotkać po drodze Neymara.
Grzegorz Krychowiak obraził się na znanego dziennikarza. Zdenerwowała go jedna wypowiedź [CZYTAJ]

Twórcy internetowi mieli jednak problem z dobiciem się do sportowca, dlatego poprosili o pomoc swoich widzów. Ci mieli zasypać Brazylijczyka komentarzami na Instagramie z prośbą o spotkanie.
Zaangażowanie publiczności było na tyle duże, że pod ostatnim postem Neymara znajduje się ponad 18 tysięcy komentarzy. Niedługo później na profilu „Pateca” pojawiło się zdjęcie z osobą łudząco przypominającą byłego piłkarza PSG i Barcelony.

Niektórzy fani od razu gratulowali mu tej chwili, a spora część ma wątpliwości. Wiele wskazuje na to, że Patecki spotkał się z sobowtórem Neymara, Eigonem Oliveirą. Autentyczność „Neymara” możecie ocenić na poniższym zdjęciu.
 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Patecki (@patec_wariatec)

Źródło: Instagram