Grzegorz Krychowiak obraził się na znanego dziennikarza. Zdenerwowała go jedna wypowiedź

Łukasz Wiśniowski wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka. Według doniesień dziennikarza Eleven Sports i Foot Trucka piłkarz miał się na niego obrazić za wypowiedź na kanale „Meczyków”.
Krychowiak obraził się na Wiśniowskiego

Grzegorz Krychowiak niedawno zakończył reprezentacyjną karierę. Polski pomocnik ma na swoim koncie równe sto występów w kadrze. Według Łukasza Wiśniowskiego „Krycha” chciał właśnie osiągnąć taką liczbę podczas kariery.
Futurystyczny projekt stadionu w Arabii Saudyjskiej. Lokalizacja robi wrażenie [WIDEO]

Dziennikarz opowiedział o marzeniu pomocnika w „Meczykach”. Niedawno w materiale na kanale „Foot Truck” stwierdził, że przez te słowa Grzegorz Krychowiak uciął z nim kontakt.
– Dzisiaj nie mam z nim żadnego kontaktu. To nie efekt występów w Foot Trucku, ale w Meczykach, gdzie powiedziałem, że Grzesiek Krychowiak marzy o tym, żeby zagrać sto razy w reprezentacji. Dostałem od niego SMS-a o treści: „Skąd ty to wiesz? Dlaczego powołujesz się na informacje od osób trzecich? Nie pisz już do mnie więcej z prośbą o wywiad” – zdradził Wiśniowski.

– W Atenach spędziliśmy z Grześkiem trochę czasu i to on nam to powiedział ze sto razy, że marzy, że chce zagrać te sto razy. To była informacja od niego – podsumował dziennikarz.
Źródło: Foot Truck