Napięta atmosfera w końcówce meczu FC Kopenhaga – Raków Częstochowa. Niewiele brakowało do zadymy [WIDEO]

Raków Częstochowa zremisował (1:1) z FC Kopenhagą w rewanżowym meczu eliminacji do Ligi Mistrzów. W związku z tym Medaliki „spadły” do fazy grupowej Ligi Europy (pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Duńczyków 1:0 – przyp. red.). Podczas spotkania w Danii atmosfera na trybunach w pewnym momencie była bardzo napięta. Niewiele brakowało, aby doszło do starcia kibiców obu zespołów.

Zamieszanie na trybunach

Raków Częstochowa do końca walczył o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Dawida Szwargi ostatecznie odpadli w czwartej rundzie eliminacji i „spadli” do Ligi Europy. Walka trwała jednak do końca.

Kewin Komar opowiedział o pobiciu na festynie. Bramkarz Puszczy przerwał milczenie głośnym wywiadem [CZYTAJ]

Medaliki wyrównały w 87. minucie. Wówczas zrobiło się również gorąco na trybunach. Między kibicami obu drużyn doszło do spięcia. Fani Rakowa i FC Kopenhagi m.in. rzucali w siebie przedmiotami.

Ostatecznie obeszło się bez bójki. W uspokajanie kibiców obu stron zaangażowali się piłkarze, co przyniosło pozytywny efekt.

Źródło: Twitter