Najdrożsi piłkarze, którzy w 2021 roku mogą odejść za darmo. Wielkie nazwiska

Rok 2021 zapowiada się interesująco w piłkarskim świecie. Już ostatni okres w FC Barcelonie pokazał nam, że nawet Leo Messi nie musi być uwiązany do jednego klubu i rozważał odejście z Katalonii. Pod koniec trwającego sezonu może znowu być gorąco, gdyż wielu piłkarzom wygasają kontrakty z obecnymi zespołami. Wśród nich są naprawdę wielkie nazwiska.

Nie jest zaskoczeniem, że 1. miejsce okupuje kapitan FC Barcelony, który mimo 33 lat na karku jest dalej wyceniany na 100 mln euro przez Transfermarkt. Mając na uwadze, że 6-krotny zdobywca Złotej Piłki był gotowy opuścić klub już zeszłego lata, wydaje się, że jego odejście z Hiszpanii jest przesądzone.

Neymar chce powrotu Messiego. Od tego zależy jego przyszłość w PSG.

 

Na liście widnieje wiele dużych nazwisk i doświadczonych zawodników, którzy przydaliby się w niejednym zespole. O ile obecność Messiego nie powinna dziwić, tak dosyć szokujący wydaje się widok nazwiska Sergio Ramosa. Z drugiej strony w kontekście 34-letniego obrońcy mówiono o ewentualnym opuszczeniu Madrytu na rzecz, chociażby PSG. Pytanie jednak, czy Florentino Perez dopuści do odejścia niekwestionowanego lidera defensywy i całego zespołu.

Co ciekawe, w zestawieniu znalazł się także jeden Polak. O kogo chodzi? Niektórzy pewnie już się domyślają, jednak sprawdźcie listę, żeby upewnić się, czy macie rację.

Pełna lista znajduje się na następnych stronach

Pages ( 1 of 4 ): 1 234Następne »