Na Turcję w najmocniejszym składzie. Tak mamy zagrać w ostatnim sparingu przed Euro!

Już wieczorem odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji Polski z Turcją przed Euro 2024. Portal meczyki.pl dotarł do składu, jaki ma wystawić Michał Probierz. Z informacji portalu wynika, że selekcjoner pośle do boju najsilniejszy dostępny skład. 
„Biało-Czerwoni” w poniedziałkowy wieczór zmierzą się z Turcją. Będzie to ostatni sprawdzian przed wyjazdem na mistrzostwa Europy. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl dowiedział się, jaki skład zamierza posłać do boju Michał Probierz.

Skład galowy

Według dziennikarza celem meczu z Turcją jest sprawdzenie podstawowego składu, w jakim Polska będzie grać w trakcie fazy grupowej. Do bramki, po odpoczynku przy meczu z Ukrainą, wróci Wojciech Szczęsny. Przed nim w bloku defensywnym zobaczymy trójkę stoperów złożoną z Jakuba Kiwiora, Pawła Dawidowicza i Jana Bednarka.
W linii pomocy Probierz ustawi z kolei Bartosza Slisza, Piotra Zielińskiego i Jakuba Piotrowskiego. Wahadła obsadzą natomiast Nicola Zalewski i Przemysław Frankowski. Od początku na murawie zameldować ma się także duet napastników w postaci Roberta Lewandowskiego i Karola Świderskiego.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Turcją według portalu meczyki.pl:

Szczęsny – Kiwior, Dawidowicz, Bednarek – Zalewski, Slisz, Piotrowski, Zieliński, Frankowski – Lewandowski, Świderski

Dodaj komentarz