Murawski o Josue. „Nie potrzebujemy w Lechu tego typu zawodnika” [WIDEO]

Radosław Murawski udzielił wywiadu Samuelowi Szczygielskiemu z „Meczyków”. Pomocnik Lecha Poznań wypowiedział się między innymi na temat mentalności zwycięzców w klubie i… Josue.
Murawski w ogniu pytań

Samuel Szczygielski z „Meczyków” przeprowadził wywiad z Radosławem Murawskim. Dziennikarz zapytał pomocnika Lecha Poznań o Josue. Wychowanek Piasta Gliwice przyznał, że Kolejorz nie potrzebuje takiej osobowości w szatni.
Dawid Janczyk z nowym zajęciem. „Wierzę, że nam pomoże” [CZYTAJ]
– Jest dobrze opakowany medialnie. Broni się pozycją na boisku, to bez dwóch zdań. Przy tym jest kontrowersyjny. Nie znam go osobiście, żeby móc wyrazić opinię. Nie potrzebujemy w Lechu tego typu zawodnika. Nie potrzebujemy jednego piłkarza, który będzie grał na fortepianie, a reszta będzie go nosiła. Potrzebujemy być drużyną – powiedział Radosław Murawski w rozmowie z Samuelem Szczygielskim.

Pomocnik Lecha Poznań wypowiedział się również na temat mentalności zwycięzców w klubie. Radosław Murawski ma nadzieję, że po mistrzostwie Polski i grze w Europie na Kolejorza czekają jeszcze lepsze momenty.
– Lech to jeden z największych klubów w Polsce. Ma mental zwycięzcy i ambicje na trofea i mistrzostwo w każdym sezonie. Jeżeli chodzi o naszą drużynę, to wydaje mi się, że najlepsze jeszcze przed nami – stwierdził.

Źródło: Meczyki.pl