Dawid Janczyk z nowym zajęciem. „Wierzę, że nam pomoże”

 

Dawid Janczyk będzie miał nowe zajęcie. 36-latek ma oceniać umiejętności młodych piłkarzy. Były zawodnik reprezentacji Polski dołączył do agencji Your Future z Podhala.
Janczyk z nowym zajęciem

Kariera Dawida Janczyka nie potoczyła się po jego myśli. Prywatne problemy piłkarza spowodowały lawinę niepowodzeń, przez co były reprezentant Polski co jakiś czas obniżał formę. Jeszcze niedawno były piłkarz Legii Warszawa i CSKA Moskwa bronił barw klubów z najniższych poziomów rozgrywkowych w Polsce.
Była modelka z Rumunii zainwestuje w Radomiaka Radom? „Nie miałam jeszcze zaszczytu poznać właściciela” [CZYTAJ]
Niedawno pojawiły się szokujące doniesienia, jakoby Dawid Janczyk miał trafić do więzienia. Na szczęście okazały się one nieprawdziwe. Niedługo później były reprezentant Polski znalazł sobie nowe zajęcie. Właściciel agencji You Future, cytowany przez portal „podhaleregion.pl” opowiedział o roli byłego zawodnika ligi rosyjskiej.
– Zadania Dawida będą polegać na ocenianiu zawodników, którzy przybędą na konsultacje obozowe. Dzięki jego personie i kontaktach, jakie nawiązał podczas kariery, wierzę, że pomoże nam w transferach naszych zawodników na najwyższy poziom ligowy w Polsce. Ponadto w przyszłości chciałbym, aby Dawid był twarzą sklepu internetowego z akcesoriami dla piłkarzy – powiedział Krzysztof Wojtanek.

Agencja Your Future reprezentuje przede wszystkim młodych zawodników. Organizacja działa głównie w podhalańskim regionie.

Źródło: podhaleregion.pl