Mnóstwo klubów chce Sebastiana Szymańskiego! Polak zdecydowany w kwestii przyszłości

Od kilku miesięcy pojawiają się nowe informacje odnośnie przyszłości Sebastiana Szymańskiego. Polakiem ma być poważnie zainteresowane kilka klubów z silniejszych lig niż turecka. Ponoć mowa nawet o dziewięciu drużynach. 
Szymański trafił do Fenerbahce jeszcze przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. Ekspresowo odnalazł się w nowej drużynie i zaczął w niej grać pierwsze skrzypce. W sumie po 51 rozegranych meczach ma na koncie 12 goli i 18 asyst.

Długa lista

Nie brakuje tym samym doniesień o możliwej zmianie klubu przez Szymańskiego już nadchodzącego lata. Tureckie „Fotospor” twierdzi, że Polak nie planuje rozgrywać więcej niż jednego sezonu w Fenerbahce. O takiej decyzji władze klubu miał już poinformować Mariusz Piekarski. 24-latek chciałby trafić do jednej z lig TOP5.

Chętnych na usługi piłkarza oczywiście nie brakuje. Z doniesień „Fotospor” wynika, że zainteresowane Szymańskim jest aż dziewięć klubów.
– Piekarski twierdzi, że do tej pory skontaktowały się z nim trzy zespoły z Anglii, po dwa z Niemiec i Włoch oraz po jednym z Hiszpanii i Francji. Powiedział, że nie będzie miał trudności z przyniesieniem oferty w wysokości do 20 mln euro. Jego zdaniem nie należy wyceniać piłkarza na więcej niż 30 mln euro. Taka kwota byłaby trudna do osiągnięcia – twierdzą dziennikarze.

Nie podano na ten moment dokładnych nazw zainteresowanych klubów. Wcześnie jednak wspominano o Tottenhamie czy Napoli.

Dodaj komentarz